сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

HB220103026
FUNKY ZOO 16 Shots 500g Торта HB220103026

FUNKY ZOO 16 Shots 500g Торта HB220103026


ИмеFUNKY ZOO
Бр
HB220103026
снимки16
Пакување4 / 1
Големина на единицата11-3/4*11-3/4*8-7/8
CBM (m³)0.086
Г*Ш (кг)21.4
ЕфектRed/Green Coconut, White Strobe, Purple/Star, Chrys, Brocade Crown King, Green Strobe, Red Silk Willow, Red Strobe


Пребарување
перформанси


Испраќам барање