сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

HB211210068
ОДИ НА ПЛОВИ! 19 снимки 500гр.

ОДИ НА ПЛОВИ! 19 снимки 500гр.


ИмеПЛОВИ!
Бр
HB211210068
снимки19
Пакување4/1
Големина на единицата9-7/8*9-7/8*8-7/8
CBM (m³)0.06
Г*Ш (кг)15
ЕфектСвиркачка опашка, брокат, Црвена ѕвезда, свиркачка опашка, брокат крунски крал, Црвена/зелена строба, Сина ѕвезда


Пребарување
перформанси


Испраќам барање