сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

HB220113022
GOLDEN EMPIRE 12 Shots 500g Торта HB220113022

GOLDEN EMPIRE 12 Shots 500g Торта HB220113022


ИмеЗЛАТНА ИМПЕРИЈА
Бр
HB220113022
снимки12
Пакување4 / 1
Големина на единицата11-1/2*10-3/4*9
CBM (m³)0.081
Г*Ш (кг)20.3
ЕфектFlower Crown Tail, Flower Crown, Red Strobe, Green Strobe, Blue Spark


Пребарување
перформанси


Испраќам барање