сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

HB211210043
38. ДЕНОТ НА НЕЗАВИСНОСТА 500гр Торта HB211210043

38. ДЕНОТ НА НЕЗАВИСНОСТА 500гр Торта HB211210043


ИмеДЕН НА НЕЗАВИСНОСТА
Бр
HB211210043
снимки38
Пакување4 / 1
Големина на единицата10-5/8*14-5/8*6
CBM (m³)0.06688
Г*Ш (кг)16.72
Ефект

Red/Green Tail Pink Green/Color Stroe, Blue/Green Pearl White Strobe, Crackling Mine, Color Falling Leave, Time Rain

Пребарување
перформанси

Испраќам барање