сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

HB220103036
LADIES NIGHT 25 Shots 500g Торта HB220103036

LADIES NIGHT 25 Shots 500g Торта HB220103036


ИмеLADIES NIGHT
Бр
HB220103036
снимки25
Пакување4 / 1
Големина на единицата14-9/16*10-1/4*9
CBM (m³)0.095
Г*Ш (кг)23.7
ЕфектPink  Mine, Pink Star


Пребарување
перформанси


Испраќам барање