сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

HB211210070
ЉУБОВТА Е ЉУБОВ 46 Шотови 500гр Торта HB211210070

ЉУБОВТА Е ЉУБОВ 46 Шотови 500гр Торта HB211210070


ИмеЉУБОВ Е ЉУБОВ 46 Шути Торта од 500гр
Бр
HB211210070
снимки46
Пакување4/1
Големина на единицата(14-5/8*9)*12*6-3/4
CBM (m³)0.085
Г*Ш (кг)21.2
ЕфектБела строб рудник зелен бисер / портокалова жолта црвена бисер / сина виолетова / црвена зелена бисер, црвена опашка, широка крунаПребарување
перформанси


Испраќам барање