сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

HB220113008
MIGHTY LION 25 Shots 500g Cake HB220113008

MIGHTY LION 25 Shots 500g Cake HB220113008


ИмеMIGHTY LION
Бр
HB220113008
снимки25
Пакување4 / 1
Големина на единицата9 * 9 * 9
CBM (m³)0.055
Г*Ш (кг)13.8
ЕфектBrocade Tail, Brocade, Red/ Red Green/Purple/Orange/Bue Star


Пребарување
перформанси


Испраќам барање