сите категории

500G

Ти си тука : Дома> САД-пазар > Торта за 2023 година > 500G

Hb211210061
NEON JUNGLE 156 Shots 500g Торта HB211210061

NEON JUNGLE 156 Shots 500g Торта HB211210061


ИмеNEON JUNGLE 156 Shots Торта 500гр
Бр
HB211210061
снимки156
Пакување2/1
Големина на единицата(15-15/16*10)*18-1/4*6-3/4
CBM (m³)0.073
Г*Ш (кг)18.1
Ефект

Брокат круна, сина/црвена/зелена бисер,

Црвена/зелена време дождовна врба, свиркање, црвена опашка, сребрено вртење, брокат круна, пукнатини од црвени бисери

Брокат магичен двоен прстенПребарување
перформанси


Испраќам барање