сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

HB211210053
PIGGY BANK 46 Shots 500g Торта HB211210053

PIGGY BANK 46 Shots 500g Торта HB211210053


ИмеКАСИЧКА ЗА ПАРИ
Бр
HB211210053
снимки46
Пакување2/1
Големина на единицата13*13*6-3/4
CBM (m³)0.042
Г*Ш (кг)10.4
ЕфектЦрвена/Сребрена/Виолетова/Златна/Временска опашка, Црвена сина бела строба, виолетова зелена жолта, крцкање


Пребарување
перформанси


Испраќам барање