сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

HB220113049
PYRO-ANGEL 30 Shots 500g Cake HB220113049

PYRO-ANGEL 30 Shots 500g Cake HB220113049


ИмеPYRO-ANGEL
Бр
HB220113049
снимки30
Пакување4 / 1
Големина на единицата(21-1/4*13-3/8)*11*9-1/4
CBM (m³)0.15048
Г*Ш (кг)30.096
Ефект

Red To Blue White Bouquet, Brocade Crown Tail Crack

Пребарување
перформанси

Испраќам барање