сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

HB211210039
РЕФЛЕКСИЈА 63 Шути 500гр Торта HB211210039

РЕФЛЕКСИЈА 63 Шути 500гр Торта HB211210039


ИмеРЕФЛЕКСИЈА
Бр
HB211210039
снимки63
Пакување3/1
Големина на единицата13-5/8*17-1/2*7
CBM (m³)0.092
Г*Ш (кг)22.9
ЕфектЦрвена сина зелена/Црвена сина бела строба, црвен бисер, супер бела строба, сребрена риба, брокат круна, сина/црвена бисер, бела строба, време дожд, црвена зелена


Пребарување
перформанси


Испраќам барање