сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

HB220103042
SEA KILLER 30 Shots 500g Cake HB220103042

SEA KILLER 30 Shots 500g Cake HB220103042


ИмеSEA KILLER
Бр
HB220103042
снимки30
Пакување2 / 1
Големина на единицата16-1/2*12-1/4*9
CBM (m³)0.067725
Г*Ш (кг)13.545
ЕфектRed/Green/Blue/Purple Bouquet, Red/ Green/Blue/Purple/Silver Palm, Green Pearl, White Strobe, Silver Palm


Пребарување
перформанси
Испраќам барање