сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

HB211210046
SEXY RIDER 48 Shots 500g Торта HB211210046

SEXY RIDER 48 Shots 500g Торта HB211210046


ИмеСЕКСИ ЈАВАЧЕК
Бр
HB211210046
снимки48
Пакување4/1
Големина на единицата12-1/4*15*6-7/8
CBM (m³)0.091
Г*Ш (кг)22.7
ЕфектЗелена опашка, златна блескава врба, бела строба, крцкање, брокат круна од бела пукнатина, рудник за бела строба, Црвен/зелен/жолт/виолетова пролетен цвет, зелена опашка, златна блескава врба, крцкање зелен строб


Пребарување
перформанси


Испраќам барање