сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

HB211210057
SHOCK&SHOCK 9 Shots 500g Торта HB211210057

SHOCK&SHOCK 9 Shots 500g Торта HB211210057


ИмеШОК&ШОК
Бр
HB211210057
снимки9
Пакување4/1
Големина на единицата10-5/8*10-5/8*9-7/8
CBM (m³)0.07865
Г*Ш (кг)19.6625
ЕфектБрокат, Бела/Црвена строба, Црвена/Зелена пестилка, Црвена зелена/Буле виолетова/виолетова зелена, бела строба, божур, бела строба


Пребарување
перформанси


Испраќам барање