сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

HB220113009
SIEGE TANK 63 Shots 500g Cake HB220113009

SIEGE TANK 63 Shots 500g Cake HB220113009


ИмеSIEGE TANK 63 Shots 500g Cake
Бр
HB220113009
снимки63
Пакување4 / 1
Големина на единицата13-3/4*12-3/8*5-7/8
CBM (m³)0.054
Г*Ш (кг)13.5
Ефект

Gold Wave Green/Gold Strobe, Purple Green/Silver Blue Chrys, Color Dahlia, White/Red Strobe, White Strobe Bouquet, Color Ti Dahlia, Gold Red Wave, Gold Chrys, Brocade Crown, Jelly Fish,

Brocade, Silver Chrys

Red Green Blue Pearl, Ti Silver Chrys, Time Rain Willow, Red Plum Ring/White Strobe Ring/Crackling Ring


Пребарување
перформанси


Испраќам барање