сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

HB220113015
SPARKS FLY 30 Shots 500g Торта HB220113015

SPARKS FLY 30 Shots 500g Торта HB220113015


ИмеSPARKS FLY 30 Shots Торта 500гр
Бр
HB220113015
снимки30
Пакување4/1
Големина на единицата(13*9)*11-7/16 *11-7/16*9
CBM (m³)0.094
Г*Ш (кг)18.9
ЕфектЗелена/сина опашка, ти златни лисја, зелена Далија црвена слива, сино злато Chrys, лисја што паѓаат, зелена бранова опашка, ти златни лисја, црвено злато Chrys


Пребарување
перформанси


Испраќам барање