сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

HB220103033
SPEED RACER 30 Shots 500g Торта HB220103033

SPEED RACER 30 Shots 500g Торта HB220103033


ИмеРЕЧЕР БРЗИ
Бр
HB220103033
снимки30
Пакување4/1
Големина на единицата(15-1/8*11)*9-1/2*8-7/8
CBM (m³)0.09212
Г*Ш (кг)18.424
Ефект

Црвена далија, бела строба, златна врба, син бисер, виолетова палма, зелена строба, брокат круна, црвена/зелена Далија Крис

Пребарување
перформанси

Испраќам барање