сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

HB220113012
STAND BY 28 Shots 500g Торта HB220113012

STAND BY 28 Shots 500g Торта HB220113012


ИмеSTAND BY 28 Shots Торта од 500гр
Бр
HB220113012
снимки28
Пакување4/1
Големина на единицата10*8-1/4*7
CBM (m³)0.043
Г*Ш (кг)10.7
Ефект

Комета опашка, брокат круна, сино зелена блескава,

Time Rain Тигар опашка, сребрена вртење Крис, брокат круна кралот Крис


Пребарување
перформанси


Испраќам барање