сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

Hb220113010
STAR FURY 432 Shots 500g Торта HB220113010

STAR FURY 432 Shots 500g Торта HB220113010


ИмеSTAR FURY 432 Shots Торта 500гр
Бр
HB220113010
снимки432
Пакување2/1
Големина на единицата(28-3/8*18-1/2)*12*9-7/8
CBM (m³)0.179
Г*Ш (кг)44.7
ЕфектЦрвени/Зелени/Неонски/Портокалови/Сини/Виолетови магични снимки, златен бран, Црвен/бел строб, златна ти врба сина


Пребарување
перформанси


Испраќам барање