сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

HB211210071
ВОЗНЕМИРУВАЧКА ПОБЕДА 24 Шути 500гр Торта HB211210071

ВОЗНЕМИРУВАЧКА ПОБЕДА 24 Шути 500гр Торта HB211210071


ИмеВОЗНЕМИРУВАЧКА ПОБЕДА
Бр
HB211210071
снимки24
Пакување4/1
Големина на единицата(14-3/16*9)*8-1/2*8-7/8
CBM (m³)0.077
Г*Ш (кг)19.1
ЕфектЦрвена/Зелена/Бела/Златна/Сина рудник за строба/Рудник за крцкање, опашка што крцка, врба што крцка, црвена/зелена/бела/златна/сина/црвена зелена строба


Пребарување
перформанси


Испраќам барање