сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

HB211210038
SUPER-CAVALIER 20 Shots 500g Торта HB211210038

SUPER-CAVALIER 20 Shots 500g Торта HB211210038


ИмеСУПЕР-КАВАЛИЕР
Бр
HB211210038
снимки20
Пакување4/1
Големина на единицата10-1/4*10-3/8*7
CBM (m³)0.0567
Г*Ш (кг)14.175
ЕфектЦрвена/Зелена/Сребрена/Златна опашка, Црвена/Зелена/Сребрена/Златна Коко, Крцкање, Голема Крис


Пребарување
перформанси


Испраќам барање