сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

HB220103032
СВАН ЗАМОК 30 Шути 500гр Торта HB220103032

СВАН ЗАМОК 30 Шути 500гр Торта HB220103032


ИмеЗАМОК НА Лебедите
Бр
HB220103032
снимки30
Пакување4/1
Големина на единицата9*11-3/8*9
CBM (m³)0.130331
Г*Ш (кг)26.1
ЕфектБела строба, виолетова/сина/црвена/зелена коњска опашка/жолта коњска опашка, опашка од дожд, врба


Пребарување
перформанси


Испраќам барање