сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

HB220103041
TEKKAMAN BLADE 25 Shots 500g Торта HB220103041

TEKKAMAN BLADE 25 Shots 500g Торта HB220103041


ИмеTEKKAMAN нож
Бр
HB220103041
снимки25
Пакување4/1
Големина на единицата(16-1/8*9-7/8)*10-5/8          
CBM (m³)0.10857
Г*Ш (кг)27.1425
Ефект

Рудник за крцкање, далија од лимон, виолетова/сина далија, црвена слива, рудник за крцкање, таи златна коко, црвена слива

Пребарување
перформанси

Испраќам барање