сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

HB220113011
TRIGGER HAPPY 27 Shots 500g Cake HB220113011

TRIGGER HAPPY 27 Shots 500g Cake HB220113011


ИмеTRIGGER HAPPY 27 Shots 500g Cake
Бр
HB220113011
снимки27
Пакување4 / 1
Големина на единицата10-7/8*13-3/16*8-7/8
CBM (m³)0.092
Г*Ш (кг)18.4
ЕфектBrocade, White/Green/Red Strobe, Blood Red /Blue/Purple/Green Star, Color Dahlia


Пребарување
перформанси


Испраќам барање