сите категории

500G

Ти си тука : Дома> САД-пазар > Торта за 2023 година > 500G

HB220113050
TROPIC THUNDER 9 Shots 500g Торта HB220113050

TROPIC THUNDER 9 Shots 500g Торта HB220113050


ИмеTROPIC THUNDER
Бр
HB220113050
снимки9
Пакување2/1
Големина на единицата11-3/4*11-3/4*9-1/4
CBM (m³)0.047
Г*Ш (кг)11.8
ЕфектGold Willow, Red/Green/Blue Waves


Пребарување
перформанси


Испраќам барање