сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

HB211210051
VOLCANO ISLANDS 30 Shots 500g Торта HB211210051

VOLCANO ISLANDS 30 Shots 500g Торта HB211210051


ИмеVOLCANO ISLANDS 30 Shots 500g Торта
Бр
HB211210051
снимки30
Пакување4/1
Големина на единицата12-1/4*10-3/4*9
CBM (m³)0.080
Г*Ш (кг)20.1
ЕфектЗлатен палма зелен сјај, брокат Crownto Chrys, бела врба од строб, божур во боја, цветна врба


Пребарување
перформанси


Испраќам барање