сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

Hb220113027
ВОДЕН ПИШЛОК 7 Шути 500гр Торта HB220113027

ВОДЕН ПИШЛОК 7 Шути 500гр Торта HB220113027


ИмеWATER GUN
Бр
HB220113027
снимки7
Пакување6 / 1
Големина на единицата7-3/4*7-3/4*8-7/8
CBM (m³)0.057
Г*Ш (кг)14.1
ЕфектPurple Lemon Rain, Red/Blue/Lemon Pearls, Golden/Green Chrys, Brocade King


Пребарување
перформанси


Испраќам барање