сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

HB220113030
WE SALUTE YOU 9 Shots 500g Cake HB220113030

WE SALUTE YOU 9 Shots 500g Cake HB220113030


ИмеWE SALUTE YOU
Бр
HB220113030
снимки9
Пакување4 / 1
Големина на единицата9-7/8"*9-7/8*10
CBM (m³)0.07
Г*Ш (кг)17.6
ЕфектWhite Strobe, Gold Willow, Red/Green/Blue Mine, Brocade Crown,  Red White/Green Red/Blue Strobe Pistil, Time Rain


Пребарување
перформанси


Испраќам барање