сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

HB211210044
WILD-NATURE 26 Shots 500g Торта HB211210044

WILD-NATURE 26 Shots 500g Торта HB211210044


ИмеДИВА-ПРИРОДА
Бр
HB211210044
снимки26
Пакување4/1
Големина на единицата10-5/8*10-5/8*9-1/2
CBM (m³)0.07865
Г*Ш (кг)19.6625
ЕфектБрокат од златна врба, бел строб, свиркање, крис, ливче што паѓа, брокат златна врба, зелена строба, сина ѕвезда, крцкање
Пребарување
перформанси


Испраќам барање