сите категории

500G

Ти си тука : Дома> Производи > Торта за 2023 година > 500G

HB220113020
ZERO GUNNER 30 Shots 500g Cake HB220113020

ZERO GUNNER 30 Shots 500g Cake HB220113020


ИмеZERO GUNNER 30 Shots 500g Cake
Бр
HB220113020
снимки30
Пакување6 / 1
Големина на единицата11-7/16*9*9-7/8
CBM (m³)0.113
Г*Ш (кг)22.6
ЕфектBrocade Crown Tail, Brocade Crown Blue Pearl, Red/Green/Purple Pearl, Whistling Brocade Crown, Crackling Pearl,   Whistling Chrys


Пребарување
перформанси


Испраќам барање