сите категории

500 гр торта

Ти си тука : Дома> Производи > торта > 500 гр торта

SY0044
SY0044 24'S MONKEY HAPPY 500G CAKE

SY0044 24'S MONKEY HAPPY 500G CAKE


Големина на единицата10-1/5"×8-3/5"×7"
Пакување8 / 1
CBM/CTN (m³)0.0910 
G*W/CTN (kg)16 
Опис500 гр торта
НапоменаFan Shape inside with fresh color pearls and tiails to huge brocade crown and chrys.
Пребарување
Видео
перформанси
Испраќам барање