сите категории

500 гр торта

Ти си тука : Дома> Производи > торта > 500 гр торта

SY1402
SY1402 66'S WILD NATURE 500G ТОРТА

SY1402 66'S WILD NATURE 500G ТОРТА


Големина на единицата17-1/10"×12-1/5"×7"
Пакување2/1
CBM/CTN (m³)0.0520 
G*W/CTN (kg)14 
Опис500 гр торта
НапоменаБрокат опашка за боја на божур и златна строба. Потоа V пукање со огромна црвена и зелена тигарска опашка. Зелени опашки до крис во средината! Совршена комбинација која ви ја покажува дивата природа!
Пребарување
video
перформанси
Испраќам барање