сите категории

500 гр торта

Ти си тука : Дома> Производи > торта > 500 гр торта

SY1404
SY1404 27'S PERFECT VICTORY 500G CAKE

SY1404 27'S PERFECT VICTORY 500G CAKE


Големина на единицата15"×14-4/5"×9"
Пакување2 / 1
CBM/CTN (m³)0.0680 
G*W/CTN (kg)13 
Опис500 гр торта
НапоменаAwesome red palm tails and crackling tails, burst into wonderful red strobe willows, blue pearls and white strobes! It's the Perfect Victory!
Пребарување
Видео
перформанси
Испраќам барање