сите категории

500 гр торта

Ти си тука : Дома> Производи > торта > 500 гр торта

SY1405
SY1405 36'S ULTIMATE WARRIOR  500G CAKE

SY1405 36'S ULTIMATE WARRIOR 500G CAKE


Големина на единицата18-4/5"×12"×9"
Пакување2 / 1
CBM/CTN (m³)0.0670 
G*W/CTN (kg)14 
Опис500 гр торта
НапоменаThis is UTIMATE WARRIOR: a super fan shape cake with very round chrys and huge chrys mine and beautiful fallin's leaves! Unbelievable!
Пребарување
Видео
перформанси
Испраќам барање