сите категории

500 гр торта

Ти си тука : Дома> Производи > торта > 500 гр торта

SY1406
SY1406 49'S PYRO ANGEL 500G CAKE

SY1406 49'S PYRO ANGEL 500G CAKE


Големина на единицата18"×12-2/5"×9"
Пакување2 / 1
CBM/CTN (m³)0.0690 
G*W/CTN (kg)15 
Опис500 гр торта
НапоменаSuper white strobles and white strobe mines you can see in this cake. Light up the night with Pyro Angel together!
Пребарување
Видео
перформанси
Испраќам барање