сите категории

500 гр торта

Ти си тука : Дома> Производи > торта > 500 гр торта

SY1407
SY1407 47'S GROUING ЅВЕР ТОРТА 500G

SY1407 47'S GROUING ЅВЕР ТОРТА 500G


Големина на единицата14-4/5"×11-3/5"×7"
Пакување2/1
CBM/CTN (m³)0.0460 
G*W/CTN (kg)12 
Опис500 гр торта
НапоменаЦрвениот, синиот и бел строб рудникот до прекрасната црвена и сина и витко црвена сина опашка за дожд. Финале на голема сребрена врба и црвена сина! Исто како ѕвер што рика.
Пребарување
video
перформанси
Испраќам барање