сите категории

500 гр торта

Ти си тука : Дома> САД-пазар > торта > 500 гр торта

SY1410
SY1410 134'S CRAZY BULLETS  500G CAKE

SY1410 134'S CRAZY BULLETS 500G CAKE


Големина на единицата12-1/5"×11-3/5"×7"
Пакување2/1
CBM/CTN (m³)0.0410 
G*W/CTN (kg)16 
Опис500 гр торта
НапоменаMachine gun with Crazy Bullets here! Huge color comet mine and great brocade crown finale with big chrys!
Пребарување
video
перформанси
Испраќам барање