сите категории

500 гр торта

Ти си тука : Дома> Производи > торта > 500 гр торта

SY1412
SY1412 25'S AMERICAN MUSCLE MAN  500G CAKE

SY1412 25'S AMERICAN MUSCLE MAN 500G CAKE


Големина на единицата9-1/5"×7-3/5"×8-4/5"
Пакување6/1
CBM/CTN (m³)0.0670 
G*W/CTN (kg)20 
Опис500 гр торта
НапоменаThis Muscle Man cake would never let you down. Nice mine to color palm tree and unique willows! Small flying fishes also in the sky!
Пребарување
video
перформанси
Испраќам барање