сите категории

500 гр торта

Ти си тука : Дома> САД-пазар > торта > 500 гр торта

SY1415
SY1415 20'S ETERNAL FLAME 500G CAKE

SY1415 20'S ETERNAL FLAME 500G CAKE


Големина на единицата10-1/5"×9"×9"
Пакување4/1
CBM/CTN (m³)0.0610 
G*W/CTN (kg)15 
Опис500 гр торта
НапоменаGolden tail to red dahlia and yellow dahlia with blue pearls and chrys.
Пребарување
video
перформанси
Испраќам барање