сите категории

500 гр торта

Ти си тука : Дома> Производи > торта > 500 гр торта

SY1416
SY1416 41'S IT'S ALL ABOUT GLORY 500G CAKE

SY1416 41'S IT'S ALL ABOUT GLORY 500G CAKE


Големина на единицата17-1/5"×13"×9"
Пакување2 / 1
CBM/CTN (m³)0.0740 
G*W/CTN (kg)13 
Опис500 гр торта
НапоменаFresh red and blue;Fallin'leaves and jelly fishes! Multi-color peony and gold willow! One cake all about Glory!
Пребарување
Видео
перформанси
Испраќам барање