сите категории

500 гр торта

Ти си тука : Дома> Производи > торта > 500 гр торта

SY1418
SY1418 86'S GO GO USA 500G ТОРТА

SY1418 86'S GO GO USA 500G ТОРТА


Големина на единицата15-1/5"×13-4/5"×7"
Пакување2 / 1
CBM/CTN (m³)0.0550 
G*W/CTN (kg)15 
Опис500 гр торта
НапоменаЦрвена опашка, зелена опашка, сина опашка! Финале од црвена сина до огромна пајакова круна!
Пребарување
video
перформанси
Испраќам барање