сите категории

500 гр торта

Ти си тука : Дома> Производи > торта > 500 гр торта

SY1423
SY1423 25'S AMERICA FIRST 500G CAKE

SY1423 25'S AMERICA FIRST 500G CAKE


Големина на единицата11"×11"×9"
Пакување4 / 1
CBM/CTN (m³)0.0800
G*W/CTN (kg)19
Опис500 гр торта
НапоменаVery long-lasting white strobe with deep red dahlias and amazing red coconuts! It's absolutely AMERCARIRST! So impressive!
Пребарување
Видео
перформанси
Испраќам барање