сите категории

500 гр торта

Ти си тука : Дома> Производи > торта > 500 гр торта

SY1425
SY1425 14'S DIRECT HIT 500G ТОРТА

SY1425 14'S DIRECT HIT 500G ТОРТА


Големина на единицата9-3/5"×8"×9"
Пакување6 / 1
CBM/CTN (m³)0.0740 
G*W/CTN (kg)18 
Опис500 гр торта
НапоменаЦрвена сина со бела строба; Одличен црвен кокос со сини бисери и црвен строб. Кул сребрен кокос со финале што крцка! Погоди ги директно!
Пребарување
video
перформанси
Испраќам барање