сите категории

500 гр торта

Ти си тука : Дома> Производи > торта > 500 гр торта

SY1429
SY1429 15'S AMERICAN FREEDOM 500 G 500G ТОРТА

SY1429 15'S AMERICAN FREEDOM 500 G 500G ТОРТА


Големина на единицата12"×11-1/5"×9"
Пакување4 / 1
CBM/CTN (m³)0.0880 
G*W/CTN (kg)18 
Опис500 гр торта
НапоменаAmerican Freedom ќе ви покаже бел строб рудник со црвена опашка до сини дахии и бела строба во средината! Одлично финале на свежа црвена и сина далија!
Пребарување
video
перформанси
Испраќам барање