сите категории

500 гр торта

Ти си тука : Дома> Производи > торта > 500 гр торта

SY1431
SY1431 16'S PEACE OF MIND  500G CAKE

SY1431 16'S PEACE OF MIND 500G CAKE


Големина на единицата9"×8-2/5"×9"
Пакување6 / 1
CBM/CTN (m³)0.0750 
G*W/CTN (kg)18 
Опис500 гр торта
НапоменаIt is about peace of mind. Double layers red/gold strobe mines to very special red strobe willows and time rain silk willows and red blue dahlias!
Пребарување
Видео
перформанси
Испраќам барање