сите категории

500 гр торта

Ти си тука : Дома> САД-пазар > торта > 500 гр торта

SY1704
SY1704 10'S AMERICAN HOTTEST 2 INCH 500G CAKE

SY1704 10'S AMERICAN HOTTEST 2 INCH 500G CAKE


Големина на единицата10"×10"
Пакување2/1
CBM/CTN (m³)0.0400 
G*W/CTN (kg)10 
ОписТОРТА од 2 ИНЧИ
НапоменаRed/green comet tails; Red/green palm trees; Awesome brocade crowns; Red/green/blue/purple/lemon dahlias.Best effects!American Hottest!
Пребарување
video
перформанси
Испраќам барање