сите категории

500 гр торта

Ти си тука : Дома> Производи > торта > 500 гр торта

SY1706
SY1706 12'S TOCH DOWN 2 INCH 500G ТОРТА

SY1706 12'S TOCH DOWN 2 INCH 500G ТОРТА


Големина на единицата11-2/5"×11-2/5"×9-1/2"
Пакување4 / 1
CBM/CTN (m³)0.0920 
G*W/CTN (kg)16 
ОписТОРТА од 2 ИНЧИ
НапоменаTOUCH DOWN AND WIN! Red white blue,brocade crown with green strobe pistil,time rain chrys.
Пребарување
Видео
перформанси
Испраќам барање