сите категории

500 гр торта

Ти си тука : Дома> Производи > торта > 500 гр торта

SY1709
SY1709 9'S LUXURY DIAMAND 3 INCHb 500G ТОРТА

SY1709 9'S LUXURY DIAMAND 3 INCHb 500G ТОРТА


Големина на единицата13-5/8"×13-5/8"×14-1/4"
Пакување2 / 1
CBM/CTN (m³)0.1030 
G*W/CTN (kg)18 
Опис3 ИНЧНА РЕГА
НапоменаThis is a loud bang 3 inch cake! Great dahlias,beatiful glittering pistils and giant chrys! What a luxury diamond in the sky!
Пребарување
Видео
перформанси
Испраќам барање