сите категории

500 гр торта

Ти си тука : Дома> Производи > торта > 500 гр торта

SY1710
SY1710 9'S GLORIOUS FLAG 3 ИНЧНА РЕШКА ТОРТА 500Г

SY1710 9'S GLORIOUS FLAG 3 ИНЧНА РЕШКА ТОРТА 500Г


Големина на единицата14-1/4"×14-1/4"×13-3/4"
Пакување2 / 1
CBM/CTN (m³)0.1050 
G*W/CTN (kg)16 
Опис3 ИНЧНА РЕГА
НапоменаVery unique time rain willows with red/green/white strobe.
Пребарување
Видео
перформанси
Испраќам барање