сите категории

500 гр торта

Ти си тука : Дома> Производи > торта > 500 гр торта

SY1711
SY1711 9'S ПАМЕНТНА НОЌ 3 ИНЧНА РЕШКА ТОРТА 500Г

SY1711 9'S ПАМЕНТНА НОЌ 3 ИНЧНА РЕШКА ТОРТА 500Г


Големина на единицата13-1/2"×13-1/2"×14"
Пакување2 / 1
CBM/CTN (m³)0.1030 
G*W/CTN (kg)17 
Опис3 ИНЧНА РЕГА
Напомена9 shos of super white strobe brings you a memorable night! Really HUGE BREAKS!
Пребарување
Видео
перформанси
Испраќам барање